گروه يادگيري الكترونيكي مركز فناوري اطلاعات ارتباطات و تحول اداري به منظور تحقق اهداف دولت الكترونيك در وزارت تعاون كار و رفاه اجتماعي تعاملات لازم با معاونت روابط كار و جبران خدمت در خصوص برگزاري دو آزمون كشوري را انجام داده است و هم اكنون در حال فراهم آوردن مقدمات آن است. برگزاري آزمون هاي طبقه بندي مشاغل و مشاوره دفاتر فني به صورت آنلاين در مقايسه با روش سنتي هزينه ها را تا حد زيادي كاهش مي دهد همچنين امكان مديريت بهتر را براي آزمون گيرندگان پديد مي آورد. آزمون هاي آنلاين با تسريع در روند برگزاري آزمون و اعلام نتايج  نقش عمده اي در كاهش اتلاف وقت و هزينه داشته و زمينه لازم جهت برقراري عدالت در عرصه آموزش را پديد مي آورد.

در حال حاضر كارشناسان اداره روابط كار مشغول تكميل بانك سوالات اين آزمون ها هستند و آزمون هاي كشوري طبقه بندي مشاغل و مشاوره دفاتر فني به صورت الكترونيكي در فروردين ماه سال 1392 برگزار خواهد شد.

پنل کاربری

   Login reminder    Register

آخرین اطلاعیه ها

آزمون اخلاق حرفه ای
سه شنبه, 10 تیر 1393
article thumbnailبه اطلاع آندسته از همکاراني که در دوره اخلاق حرفه ای شرکت نموده اند می رساند؛ ایشان  مي توانند حداکثر تا پايان وقت اداري روز چهارشنبه مورخ 93/4/11 نسبت به شرکت در آزمون دوره فوق الذکر اقدام نمايند. 
Go to top